Sâmbătă, 23 Februarie 2019

P Petrolul

A fost stabilit țintarul ligii a 3-a / Programul Petrolului în turul campionatului 2017-2018

Steluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivă
 

Miercuri, 16 august, de la ora 13:00, la Casa Fotbalului, sala „Nicolae Dobrin”, reprezentanții cluburilor au fost invitați la tragerea la sorți pentru stabilirea programului în seriile Ligii 3.

În prima etapă, ce se va disputa pe 26 august, FC Petrolul va juca, pe “Ilie Oană”, cu Viitorul Domneşti. Prima deplasare va fi pe terenul lui CS Sporting Roşiori, iar, în etapa a 7-a, FC Petrolul va sta, în condiţiile în care seria este alcătuită din 15 echipe.

Programul turului:

 

ETAPA 1   26 august 2017

CS TUNARI (IF) stă

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – AS FC ANINOASA (DB)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

PETROLUL PLOIEȘTI – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – AFC ASTRA 2 (PH)

CS ATLETIC BRADU (AG) – CS MIOVENI 2 (AG)

ACS URBAN TITU (DB) – AS FC MILCOV (OT)

 

ETAPA 2   02 septembrie 2017

AS FC MILCOV (OT) stă

CS MIOVENI 2 (AG) – ACS URBAN TITU (DB)

AFC ASTRA 2 (PH) – CS ATLETIC BRADU (AG)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – ACS PETROLUL 52 (PH)

AS FC ANINOASA (DB) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

CS TUNARI (IF) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

 

ETAPA 3     9 septembrie 2017

CSM FLACĂRA MORENI (DB) stă

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – CS TUNARI (IF)

PETROLUL PLOIEȘTI – AS FC ANINOASA (DB)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

CS ATLETIC BRADU (AG) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

ACS URBAN TITU (DB) – AFC ASTRA 2 (PH)

AS FC MILCOV (OT) – CS MIOVENI 2 (AG)

 

ETAPA 4   16 septembrie 2017

CS MIOVENI 2 (AG) stă

AFC ASTRA 2 (PH) – AS FC MILCOV (OT)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – ACS URBAN TITU (DB)

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – CS ATLETIC BRADU (AG)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

AS FC ANINOASA (DB) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

CS TUNARI (IF) – PETROLUL PLOIEȘTI

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

 

ETAPA 5    23 septembrie 2017

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) stă

PETROLUL PLOIEȘTI – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – CS TUNARI (IF)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – AS FC ANINOASA (DB)

CS ATLETIC BRADU (AG) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

ACS URBAN TITU (DB) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

AS FC MILCOV (OT) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

CS MIOVENI 2 (AG) – AFC ASTRA 2 (PH)

 

ETAPA 6   30 septembrie 2017

AFC ASTRA 2 (PH) stă

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – CS MIOVENI 2 (AG)

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – AS FC MILCOV (OT)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – ACS URBAN TITU (DB)

AS FC ANINOASA (DB) – CS ATLETIC BRADU (AG)

CS TUNARI (IF) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – PETROLUL PLOIEȘTI)

 

ETAPA 7    7 octombrie 2017

PETROLUL PLOIEȘTI stă

AFCM ALEXANDRIA (TR) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

CS ATLETIC BRADU (AG) – CS TUNARI (IF)

ACS URBAN TITU (DB) – AS FC ANINOASA (DB)

AS FC MILCOV (OT) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

CS MIOVENI 2 (AG) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

AFC ASTRA 2 (PH) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

 

ETAPA 8     14 octombrie 2017

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) stă

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – AFC ASTRA 2 (PH)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – CS MIOVENI 2 (AG)

AS FC ANINOASA (DB) – AS FC MILCOV (OT)

CS TUNARI (IF) – ACS URBAN TITU (DB)

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – CS ATLETIC BRADU (AG)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

PETROLUL PLOIEȘTI – AFCM ALEXANDRIA (TR)

 

ETAPA 9   21 octombrie 2017

AFCM ALEXANDRIA (TR) stă

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – PETROLUL PLOIEȘTI

CS ATLETIC BRADU (AG) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

ACS URBAN TITU (DB) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

AS FC MILCOV (OT) – CS TUNARI (IF)

CS MIOVENI 2 (AG) – AS FC ANINOASA (DB)

AFC ASTRA 2 (PH) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

 

ETAPA 10     28 octombrie 2017

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) stă

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

AS FC ANINOASA (DB) – AFC ASTRA 2 (PH)

CS TUNARI (IF) – CS MIOVENI 2 (AG)

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – AS FC MILCOV (OT)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – ACS URBAN TITU (DB)

PETROLUL PLOIEȘTI – CS ATLETIC BRADU (AG)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

 

ETAPA 11    04 noiembrie 2017

AFC VOINŢA SAELELE (TR) stă

CS ATLETIC BRADU (AG) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

ACS URBAN TITU (DB) – PETROLUL PLOIEȘTI

AS FC MILCOV (OT) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

CS MIOVENI 2 (AG) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

AFC ASTRA 2 (PH) – CS TUNARI (IF)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – AS FC ANINOASA (DB)

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

 

ETAPA 12   11 noiembrie 2017

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) stă

AS FC ANINOASA (DB) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

CS TUNARI (IF) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – AFC ASTRA 2 (PH)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – CS MIOVENI 2 (AG)

PETROLUL PLOIEȘTI – AS FC MILCOV (OT)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – ACS URBAN TITU (DB)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – CS ATLETIC BRADU (AG)

 

ETAPA 13    18 noiembrie 2017

CS ATLETIC BRADU (AG) stă

ACS URBAN TITU (DB) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

AS FC MILCOV (OT) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

CS MIOVENI 2 (AG) – PETROLUL PLOIEȘTI

AFC ASTRA 2 (PH) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – CS TUNARI (IF)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – AS FC ANINOASA (DB)

 

ETAPA 14    25 noiembrie 2017

AS FC ANINOASA (DB) stă

CS TUNARI (IF) – CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR)

CSM FLACĂRA MORENI (DB) – ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF)

CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF) – SC POPEŞTI-LEORDENI (IF)

PETROLUL PLOIEȘTI – AFC ASTRA 2 (PH)

AFCM ALEXANDRIA (TR) – CS MIOVENI 2 (AG)

AFC VOINŢA SAELELE (TR) – AS FC MILCOV (OT)

CS ATLETIC BRADU (AG) – ACS URBAN TITU (DB)

 

ETAPA 15   02 decembrie 2017

ACS URBAN TITU (DB) stă

AS FC MILCOV (OT) – CS ATLETIC BRADU (AG)

CS MIOVENI 2 (AG) – AFC VOINŢA SAELELE (TR)

AFC ASTRA 2 (PH) – AFCM ALEXANDRIA (TR)

SC POPEŞTI-LEORDENI (IF) – PETROLUL PLOIEȘTI

ACS VIITORUL DOMNEŞTI (IF) – CS CONCORDIA CHIAJNA 2 (IF)

CS SPORTING ROŞIORI 2008 (TR) – CSM FLACĂRA MORENI (DB)

AS FC ANINOASA (DB) – CS TUNARI (IF)